Новини

Результати заключення національного бізнес-рейтингу в Україні

Відповідно до заключення національного бізнес-рейтингу в Україні, який проводить Союз Національних бізнес-рейтингів, Державне підприємство "Луцький ремонтний завод "Мотор" займає міцні позиції у своїй сфері діяльності:
- 1 місце (Золото) за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності;
- 1 місце (Золото) у номінації "Фінансові показники успішної діяльності".

Візит високопосадовця

     21 серпня 2019 року державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» відвідав заступник секретаря Ради Національної безпеки та оборони України Сергій Григорович Кривонос.

     Високий гість оглянув цехи підприємства, ознайомився з виробничою базою та поспілкувався з представниками трудового колективу безпосередньо на їх робочих місцях.

Робоча нарада на «ЛРЗ «Мотор»

     20-21 серпня 2019 року на базі державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор» відбулась робоча нарада «Шляхи вирішення актуальних проблем з експлуатації, ремонту та модернізації авіаційних двигунів та агрегатів.

МОТОР 81

Сьогодні День народження Державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор» - йому 81 рік. З дня свого заснування - 18 серпня 1938 року, ЛРЗ «Мотор» невпинно, наполегливо працює на благо обороноздатності України.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

9.07.2019 року було проведено засідання, щодо проведення підсумків громадського обговорення з приводу присвоєння Державному підприємству «Луцький ремонтний завод «Мотор» імені Героя України, заслуженого машинобудівника України, Матрунчика Миколи Івановича. За результатами обговорення прийнято рішення про продовження процедури присвоєння Державному підприємству «Луцький ремонтний завод «Мотор» імені Героя України, заслуженого машинобудівника України, Матрунчика Миколи Івановича.

Відійшов у вічність Герой України Микола Іванович Матрунчик

Як же часто доля занадто рано забирає кращих…
22 вересня 2018 року на 64 році життя помер Герой України, Заслужений машинобудівник України, попередній директор державного підприємства "Луцький ремонтний завод «Мотор» Микола Іванович Матрунчик.

Офіційний коментар адміністрації ДП «ЛРЗ «Мотор» у зв’язку із розповсюдженням підробок сертифікатів

Державне підприємство Луцький ремонтний завод «Мотор» доводить до відома партнерів, контрагентів, інших, зацікавлених у співпраці з підприємством фізичних та юридичних осіб, що свою діяльність здійснює відповідно до виданих, у встановленому законодавством порядку органами державної влади та уповноваженими організаціями ліцензій, сертифікатів, дозволів.