Новини

Інформаційне повідомлення!

27 травня 2020 року працівнику ДП "ЛРЗ "Мотор" за результатами PLR тесту діагностовано захворювання на COVID-19. З 8 травня 2020 року працівника на роботі не було. З 11 травня і по даний час працівник перебуває на лікарняному, стан хворого задовільний, хвороба перебігає у легкій формі.
Коло осіб, з якими міг контактувати хворий у період з 04 травня і до сьогодні, знаходяться під спостереженням. Усі почуваються добре, станом на 28 травня 2020 року ознак захворювання не виявлено...

Інформаційне повідомлення!

28 квітня 2020 року на ДП "ЛРЗ "Мотор" з’явився випадок контакту працівника одного з цехів з особою, у якої підтверджено захворювання на COVID-19. До отримання результатів лабораторних обстежень, адміністрація підприємства відправила усіх працівників цього підрозділу на простій до 30 квітня та провела додаткові заходи з дезінфекції всіх приміщень цеху. Станом на 30 квітня, за результатами лабораторних обстежень, у працівника підприємства коронавірус НЕ ПІДТВЕРДИВСЯ. Адміністрація підприємства продовжує вживати всіх необхідних заходів для профілактики поширення та захворювання на COVID-19.

Запобігання поширення коронавірусу

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 на ДП "ЛРЗ "Мотор" у період з 23 березня до 3 квітня 2020 року наказом по підприємству від 19.03.2020 року №5-од "Про запровадження заходів спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" запроваджено простій у зв’язку з карантином.

З Новим роком 2020

Від імені адмімістрації та трудового колективу ДП " ЛРЗ "МОТОР" прийміть найкращі привітання з нагоди Нового 2020 року та Різдва Христового!
Від щирого серця бажаємо Вам, Вашим родинам та колективам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, благополуччя і Божої благодаті!
Нехай Новий рік приносить Вам нові досягнення, нові враження, нові успіхи, творчі дерзання і злети.
Веселих Вам колядок, щедрих подарунків і примноження добрих справ!

Керівники Волинської області відвідали «Мотор»

10 грудня 2019 року на запрошення директора державного підприємства "Луцький ремонтний завод "Мотор" Володимира Маракуліна підприємство відвідали керівники виконавчої та представницької влади Волинської області - нещодавно призначений Голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Михайлович Погуляйко та Голова Волинської обласної Ради Ірина Михайлівна Вахович....

Результати заключення національного бізнес-рейтингу в Україні

Відповідно до заключення національного бізнес-рейтингу в Україні, який проводить Союз Національних бізнес-рейтингів, Державне підприємство "Луцький ремонтний завод "Мотор" займає міцні позиції у своїй сфері діяльності:
- 1 місце (Золото) за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності;
- 1 місце (Золото) у номінації "Фінансові показники успішної діяльності".

Візит високопосадовця

     21 серпня 2019 року державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» відвідав заступник секретаря Ради Національної безпеки та оборони України Сергій Григорович Кривонос.

     Високий гість оглянув цехи підприємства, ознайомився з виробничою базою та поспілкувався з представниками трудового колективу безпосередньо на їх робочих місцях.

Робоча нарада на «ЛРЗ «Мотор»

     20-21 серпня 2019 року на базі державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор» відбулась робоча нарада «Шляхи вирішення актуальних проблем з експлуатації, ремонту та модернізації авіаційних двигунів та агрегатів.

МОТОР 81

Сьогодні День народження Державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор» - йому 81 рік. З дня свого заснування - 18 серпня 1938 року, ЛРЗ «Мотор» невпинно, наполегливо працює на благо обороноздатності України.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

9.07.2019 року було проведено засідання, щодо проведення підсумків громадського обговорення з приводу присвоєння Державному підприємству «Луцький ремонтний завод «Мотор» імені Героя України, заслуженого машинобудівника України, Матрунчика Миколи Івановича. За результатами обговорення прийнято рішення про продовження процедури присвоєння Державному підприємству «Луцький ремонтний завод «Мотор» імені Героя України, заслуженого машинобудівника України, Матрунчика Миколи Івановича.