Відійшов у вічність Герой України Микола Іванович Матрунчик

Як же часто доля занадто рано забирає кращих…
22 вересня 2018 року на 64 році життя помер Герой України, Заслужений машинобудівник України, попередній директор державного підприємства "Луцький ремонтний завод «Мотор» Микола Іванович Матрунчик.
Важко писати ці рядки, неймовірно важко навіть прийняти саму думку про те, що Миколи Івановича вже немає з нами. Про внесок цієї людини в розвиток авіабудівної галузі України можна говорити нескінченно: всі успіхи ДП "ЛРЗ "Мотор" - його заслуга. Матрунчик дихав своїм дітищем, завжди стояв грудьми за його інтереси, тому і був настільки успішний. Він дуже багато зробив - і не хотів зупинятися, будував плани, дивився тільки вперед….
Народився Микола Іванович 13 січня 1955 року у місті Котовськ Одеської області. У 1977 році закінчив Ризьке вище військове інженерно-авіаційне училище Прибалтійського військового округу за спеціальністю «пілотовані літаючі апарати та двигуни до них».
У 1977 році прийшов працювати на Луцький ремонтний завод «Мотор». У 1977-1981 роках – старший інженер технічного відділу, лейтенант. У 1981-1986 роках – заступник начальника технічного відділу – головний конструктор. У 1986-1988 роках – начальник технічного відділу – головний технолог. У 1988-1992 роках – головний інженер – заступник начальника заводу.
З 1992 року до березня 2015 року – керівник підприємства.
Українська держава та завод «Мотор» втратили безцінного державного діяча та лідера, який своїми справами завжди турбувався про свій колектив та Державу.
Адміністрація підприємства та трудовий колектив висловлюють щирі співчуття родині покійного, поділяють її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Миколу Івановича.
Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.
Вічна Пам'ять!