Робоча нарада на «ЛРЗ «Мотор»

     20-21 серпня 2019 року на базі державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор» відбулась робоча нарада «Шляхи вирішення актуальних проблем з експлуатації, ремонту та модернізації авіаційних двигунів та агрегатів. В нараді прийняли участь – головний інженер авіації Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Скоренький П.Е., начальник Державного науково-дослідного інституту авіації генерал-майор Харченко О.В., провідний фахівець дивізіону авіабудування та авіаремонту Кожевніков А.В., начальник 4762 ГВП МО України полковник Білонощенко В.В., керівники та фахівці підприємств та наукових установ – партнерів ДП «ЛРЗ «Мотор».

    З доповіддю виступив директор ДП «ЛРЗ «Мотор» В.Ю.Маракулін. Він окреслив коло проблем, що є завадою в успішному виконанні завдань, поставлених перед підприємством головним Державним Замовником – Командуванням ПС ЗС України.

     В.Ю.Маракулін запропонував на розгляд учасників наради конкретні пропозиції, спрямовані на підтримання та нарощування справності авіаційних двигунів військового призначення. Також директор ДП «ЛРЗ «Мотор» представив проект модернізації авіаційних двигунів, реалізація якого дозволить суттєво збільшити ресурсні показники авіадвигунів, використовуючи вітчизняний науковий та промисловий потенціал.

     За підсумками дискусії учасники наради підтримали пропозиції ДП «ЛРЗ «Мотор» щодо необхідності модернізації авіаційних двигунів військового призначення, а також погодились із необхідністю розробки загальної Концепції відновлення та підтримання справності авіаційних двигунів РД-33 та АЛ-31Ф з метою забезпечення експлуатації відповідних типів літаків авіації ПС ЗС України на період до 2035-2040 року.

     За результатами наради складено відповідний протокол.