Візит високопосадовця

     21 серпня 2019 року державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» відвідав заступник секретаря Ради Національної безпеки та оборони України Сергій Григорович Кривонос.

     Високий гість оглянув цехи підприємства, ознайомився з виробничою базою та поспілкувався з представниками трудового колективу безпосередньо на їх робочих місцях.

     Директор ДП ЛРЗ «Мотор» В. Ю. Маракулін доповів С. Г. Кривоносу про заходи, які вживає підприємство для безумовного виконання замовлень МО України на послуги з ремонту авіаційних двигунів військового призначення. З великим зацікавленням заступник секретаря РНБО поставився до інформації про реалізацію на підприємстві програми імпортозаміщення та про залучення до неї інших вітчизняних підприємств та наукових установ.

     С. Г. Кривонос високо оцінив досягнення у розвитку матеріально-технічної бази підприємства та рівень виробничої культури на ДП ЛРЗ «Мотор». Крім того, заступник секретаря РНБО висловив свою підтримку ініціативам ДП ЛРЗ «Мотор» стосовно забезпечення підприємств авіабудівної та авіаремонтної промисловості якісними авіаційними матеріалами.